PRÁZDNINY S BROUČKEM

   Přátelé a příznivci karavaningu,

   možná jste si povšimli, že na titulních fotografiích některých karavanistických skupin je takový červený veteránský dědeček vyrobený v roce 1972. Jmenuje se Brouček a je to hlavní hrdina filmu Prázdniny s Broučkem, který má premiéru 18.4. 2024.

   Ale proč to zmiňujeme? Česká národní asociace kempingu a karavaningu je partnerem tohoto úžasného projektu, kterým je ve výsledku zábavná rodinná komedie o dobrodružství ve zděděném obytném autíčku. Mimo Broučka se v hlavních rolích představí Bára Poláková a její filmový manžel Lukáš Příkazký společně s Pavlem Zedníčkem nebo Michalem Isteníkem v roli trochu pohodlného Standy. Zárukou kvality je režie Jiřího Matouška a jméno producenta Pavla Váchy, jehož filmy byly nominovány i oceněny, V rolích hlavních hrdinů se pozná snad každý z nás, kdo zažil na cestách nějakou tu katastrofu. Film je prostě o s humorem podaných slastech i strastech rodinného karavanistického života.

   Při příležitosti uvedení filmu na plátna kin je naplánovaná spanilá jízda obytných aut z řad stále vitálních důchodců, aut novších a nakonec i těch úplně nových. Zúčastnit se této spanilé jízdy může opravdu každý a to klidně i s přívěsem. Ukážeme světu, že náš život není o lesku a pýše, že nejsme pouhou konzumní společností a že karavaning není jen pro vyvolené. Naopak, že je to životní styl mnoha obyčejných rodin s běžnými radostmi i starostmi a že prožít rodinnou dovolenou v karavanu je krásný zážitek, byť je občas poznamenaný nějakou tou technickou závadou.

   Zároveň se pokusíme tuto spanilou jízdu, s Broučkem na čele zapsat do České knihy rekordů pod dohledem agentúry Dobrý den. V cíli pak bude možnost seznámit se s účinkujícími herci, lidmi ze štábu případně s lidmi z distributirské společnosti Bontonfilm. Pokud se podaří zajistit v blízkosti pořádání akce letní kino, bude možné se na film rovnou podívat. Brouček bude samozřejmě k dispozici pro zvědavce i pro ty, kteří si budou chtít s Broučkem udělat třeba selfíčko nebo rodinnou fotku. Následně proběhne společné focení za přítomnosti médií. Na místě bude i televizní štáb, tak si své mazlíky dovezte čisté. Máme jedinečnou příležitost ukázat, že karavaning je o soudržnosti, rodině, přátelství, dobrodružství, ale také o smyslu pro humor nebo o překonávání překážek v rodinách i na cestách. Vítáni v cíli jsou všichni, i ti, kteří se přijedou podívat jen na Broučka a užít si atmosféru. Není podmínkou přijet v obytném autě, klidně přijeďte i v osobáku nebo se svou nenápadnou vestavbou, budeme mít čas se možná u některých inspirovat a vyměníme si zkušenosti.

   Zápis mezi české rokordy bude strvrzen certifikátem a účastníci získají pamětní list se svým jménem jako potvrzení, že se tohoto rekordu zúčastnili. Součástí pamětního listu bude i fotografie jejich autokaravanu nebo soupravy.

Termín spanilé jízdy: sobota 13. dubna 2024
Čas startu: Řazení od 11 hodin, start ve 13 hodin
Místo konání: Autokempink Konopáč, Konopáč 37, 538 03 Heřmanův Městec
Délka trasy: max. 30 km
Trasa okruhu: Konopáč, Chrudim, Slatiňany, a zpět.
Určeno pro: soukromé osoby, firmy i právnické osoby
Předběžná registrace zde:
Jméno a příjmení
Počet osob
Typ vašeho miláčka na kolech
 
 
 
Rok výroby
Místo odkud vyrážíte na akci
Váš e-mail kam budeme zasílat informace
Tel. číslo pro urychlenou komunikaci
Mám zájem se zúčastnit