PRÁZDNINY S BROUČKEM

   Přátelé a příznivci karavaningu,

   možná jste si povšimli, že na titulních fotografiích některých karavanistických skupin je takový červený veteránský dědeček vyrobený v roce 1972. Jmenuje se Brouček a je to hlavní hrdina filmu Prázdniny s Broučkem, který má premiéru 18.4. 2024.

   Ale proč to zmiňujeme? Česká národní asociace kempingu a karavaningu je partnerem tohoto úžasného projektu, kterým je ve výsledku zábavná rodinná komedie o dobrodružství ve zděděném obytném autíčku. Mimo Broučka se v hlavních rolích představí Bára Poláková a její filmový manžel Lukáš Příkazký společně s Pavlem Zedníčkem nebo Michalem Isteníkem v roli trochu pohodlného Standy. Zárukou kvality je režie Jiřího Matouška a jméno producenta Pavla Váchy, jehož filmy byly nominovány i oceněny, V rolích hlavních hrdinů se pozná snad každý z nás, kdo zažil na cestách nějakou tu katastrofu. Film je prostě o s humorem podaných slastech i strastech rodinného karavanistického života.

   Při příležitosti uvedení filmu na plátna kin je naplánovaná spanilá jízda obytných aut z řad stále vitálních důchodců, aut novších a nakonec i těch úplně nových. Zúčastnit se této spanilé jízdy může opravdu každý a to klidně i s přívěsem. Ukážeme světu, že náš život není o lesku a pýše, že nejsme pouhou konzumní společností a že karavaning není jen pro vyvolené. Naopak, že je to životní styl mnoha obyčejných rodin s běžnými radostmi i starostmi a že prožít rodinnou dovolenou v karavanu je krásný zážitek, byť je občas poznamenaný nějakou tou technickou závadou.

   Zároveň se pokusíme tuto spanilou jízdu, s Broučkem na čele zapsat do České knihy rekordů pod dohledem agentúry Dobrý den. V cíli pak bude možnost seznámit se s účinkujícími herci, lidmi ze štábu případně s lidmi z distributirské společnosti Bontonfilm. Pokud se podaří zajistit v blízkosti pořádání akce letní kino, bude možné se na film rovnou podívat. Brouček bude samozřejmě k dispozici pro zvědavce i pro ty, kteří si budou chtít s Broučkem udělat třeba selfíčko nebo rodinnou fotku. Následně proběhne společné focení za přítomnosti médií. Na místě bude i televizní štáb, tak si své mazlíky dovezte čisté. Máme jedinečnou příležitost ukázat, že karavaning je o soudržnosti, rodině, přátelství, dobrodružství, ale také o smyslu pro humor nebo o překonávání překážek v rodinách i na cestách. Vítáni v cíli jsou všichni, i ti, kteří se přijedou podívat jen na Broučka a užít si atmosféru. Není podmínkou přijet v obytném autě, klidně přijeďte i v osobáku nebo se svou nenápadnou vestavbou, budeme mít čas se možná u některých inspirovat a vyměníme si zkušenosti.

   Zápis mezi české rokordy bude strvrzen certifikátem a účastníci získají pamětní list se svým jménem jako potvrzení, že se tohoto rekordu zúčastnili. Součástí pamětního listu bude i fotografie jejich autokaravanu nebo soupravy.

Termín spanilé jízdy: sobota 13. dubna 2024
Čas startu: Řazení od 11 hodin, start ve 13 hodin
Místo konání: Autokempink Konopáč, Konopáč 37, 538 03 Heřmanův Městec
Délka trasy: max. 30 km
Trasa okruhu: Konopáč, Chrudim, Slatiňany, a zpět.
Určeno pro: soukromé osoby, firmy i právnické osoby
Předběžná registrace zde:
Jméno a příjmení
Počet osob
Typ vašeho miláčka na kolech
 
 
 
Rok výroby
Místo odkud vyrážíte na akci
Váš e-mail kam budeme zasílat informace
Tel. číslo pro urychlenou komunikaci
Mám zájem se zúčastnit
 
 
 
 • Gnojek
  1 0
  Dobrý večer. 
  Prosím, je někde možné nahlédnout do seznamu přihlášených? 
  Já si totiž nepamatuji,  jestli jsem se přihlásil, nebo jestli jsem čekal na upřesnění místa konání. 
  Nicméně "jistota je kulomet ".
  Pokud tedy budu 2x, tak mě jednou smazněte.
  Již teď se těšíme.  Držíme palce aby se dobré dílo vydařilo.
  Richard a Lucie
 • Luboš (100% / 1)
  1 0
  Dobrý den, stále čekáme na určení místa a času pro tuto akci. V emailu jste slibovali, že dáte vědět hned po svátcích a stále nic. Zbývá něco málo přes týden, to mi přijde docela pozdě. 
  S pozdravem Posledník
 • Libor Reitmann (100% / 3)
  3 0
  Dobrý den taky čekáme už máme bydlíka Vildu od doktora doma super tak my jsme nachystaný a natěšení na akci a očekáváme s napětím bližší informace.
  Zdraví posádka Libor Draha a Eliška Reitmannovi
 • Michaela
  1 0
  Dobrý deň, 
  Sme predbežné zaregistrovaný. Už máte prosím nejaké podrobnejšie informácie?
  Ďakujem
 • Gnojek
  3 0
  Dobrý, večer.  Přeji krásné prožití zbytku velikonočních svátků. 
  Můj dotaz je. Bude výše uvedená akce? Pomalu by už měl být vyvešen termín a místo konání.  Už zbývá jen 14 dní !
  Předem děkuji za odpověď. 
  Richard Gnojek