PARTNEŘI

   Partnerem se může stát jakákoliv organizace, společnost nebo firma mající blízko k cestovnímu ruchu, kempování a karavaningu. Nejen pro fyzické osoby, ale ani pro jiné partnery není členství v naší asociaci nijak zpoplatněno.
   Základním předpokladem členství je snaha o ekologické chování na trhu a jakýkoliv přínos pro cestovní ruch. Všem členům garantujeme rovnoprávnost a prostor pro propagaci jejich cílů směřujících ke zlepšení situace v oblasti kempování, karavaningu, cestování a udržitelnosti ve všech směrech.
Camping.bg je první bulharský web, který poskytuje informace o kempování jako způsobu relaxace a trávení volného času venku v přírodě. Projekt začal v roce 2009, původně jako online katalog kempů v Bulharsku, Řecku a Turecku. V roce 2010 vydali prvního bulharského knižního průvodce Kampování na třech mořích“, jehož součástí je i Chorvatsko. Camping.bg dnes není jen online katalog kempů v Bulharsku, ale také informační platforma, vydavatelství a organizátor akcí. Právě u tohoto partnera si můžete zajistit formou slevové karty plošné slevy ve výši od 5 do 50%. V případě potřeby poradit se o vhodné destinaci nebo jiných otázkách vztahujících se ke kempování máte možnost využít speciální adresu pro Čechy a Slováky cnacc@camping.bg

Internetový obchod s kamennou prodejnou je jedním z nejstarších obchodů v tomto směru. K dispozici je mnoho položek rovnou skladem a tak se objednávky odesílají zpravidla tentýž den. Obchod se zaměřuje především na kvalitu dodávaného zboží. Celý tým se snaží vyjít svým zákazníkům vstříc a v rámci zkvalitnění služeb zprovoznil zdarma zákaznickou linku, která je funkční od 8 do 20 hodiny každý den, včetně víkeddů a svátků. Každý má tedy možnost poradit se před nákupem o vhodnosti zboží pro zákazníkem zamýšlený projekt. Obchod má s ohledem na množství prodaného zboží pouze 2% reklamací z nihž uznal 91% jako oprávněné bez posouzení výrobce a zboží hned vyměnil, čím zkrátil reklamační lhůtu na minimum a břemeno převzal na sebe. Nelze opomenout, že právě tento obchod je jedním z průkopníků využívání univerzálních plynových pečících troub zn. Omnia.

   Jeden z nejkrásnějších kempů Slovenské republiky. Luxusní zázemí i prostředí v srdci Tokajské oblasti. Kemp orientovaný na udržitelnost cestování poskytuje skvělé zázemí nejen pro karavanisty, ale i pro lidi ve stanech, v domečcích v korunách stromů nebo v apartmánu. Do Maďarska to máte opravdu jen na skok a proto je vhodnou volbou při zdolávání východního okruhu. 

Padesáti leté zkušenosti s elektronikou a elektrickými spotřebiči v karavanech, tak by se dala charakterizovat splečnost Elektro Pešek Slatiňany. Ochotně poradí, nakonfigurují a připraví vše potřebné.

EMOS je specializovaný elektroobchod který již více než 30 let nabízí výrobky drobného domácího elektra, které jsou součástí života každého z nás. Pod značkou EMOS naleznete zejména baterie, světelné zdroje a svítidla pro domácí i průmyslové použití, prodlužovací přívody, svítilny, antény, drobná elektronická zařízení. Ať stavíte dům nebo modernizujete karavan, stačí pro získání 10% slevy využít kód "karavan".

Kemping je součástí Thermalparku ve slovenské Dunajské Stredě. Je jedním z nejnavštěvovanějších kempů česlou karavanistickou komunitou a to hned z několika důvodů. Vnitřní i venkovní bazény přístupné bez ohledu na počasí. Stále se modernizující kemp vychází vstříc potřebám karavanistů a je vhodný pro rodinou dovolenou i s malými dětmi. Na své si tu přijdou všichni rodinní příslušníci, od dětí až po dědečka s babičkou. Unikátní je i nová outdoorová sauna s výhleden na jezero.

Morava, krásná Morava. Nejkvalitnější oceněná vína, nádherné prostředí, cyklostezky, nejhezčí stellplatz, dobrá zábava a skvělý personál. To vše je vinařské družstvo Templářské sklepy Čejkovice. Pokud se rozhodnete toto místo navštívit, nevynechte prohlídku historických templářských sklepů v podzemí. 

Na svých cestách Polskem nezapomeňte navštívit termály a lázně Goracy Potok. Součástí areálu je i kemping s kompletním vybavením. Odpočinek, wellness programy a horká lázeň vám dodají síly na další cesty a nabijí vás energií. 

Všechny potřebné informace i něco navíc o karavaningu na Slovensku najdete na jednom místě, včetně inzerce.

Kemp a koupiliště Jetřichovice je ideální místo pro milovníky klidu, přírody, lesů, skal a vody. Kemp se nachází v krásném prostředí Národního parku České Švýcarsko a jeho součástí je přírodní koupaliště. Nečekejte luxus v podobě moderních vychytávek. Tenhle kemp poskytuje luxus ve zcela jiné podobě a je raritou v ČR. Naprosté souznění s přírodou zajistí obrovská zelená plocha lemovaná potokem s osvěžující vodou, skalami a lesy. Sem jezděte prosím jen za klidem a pohodou, stres ani hluk zde nejskou vítáni. Všichni přírodu milující návštěvníci mají nárok na individuální slevu přímo u provozovatelky se kterou se jistě každý dohodne. .

Když TOP DOVČA, tak se vším všudy. Jedna z mála půjčoven, která se neorientuje na zisk, ale na spokojenost zákazníka. Zde totiž vědí, že spokojený zákazník přináší nejen zisk, ale i dalšího zákazníka. Rodinná půjčovna je opravdu rodinná a není to pouhé reklamní klišé. Jste - li tedy ze severu Česka, potom doporučujeme tuto půjčovnu rozhodně využít nejen pro jejich nesporné lidské kvality, ale také proto, že vás vybaví na cestu podle vašich představ a cíle a máte možnost si sebou vzít volitelné příslušenství. Z našeho pohledu je TOP DOVČA opravdu TOP.

Indiánský teepee camp v Lounkách je místo na břehu Labe, které vám učaruje. Nemusíte sem zrovna jen do stylově vybavených teepee, ale můžete klidně přijet s vlastním karavanem. Příjemná majitelka se o vás postará.

CAmping v městské časti Splitu nesoucí název Stobreč je nejblíže centru města, kteé zároveň srdcem Dalmácie. Využijete-li pro svou zastávku toto místo, budete na klidném místě a zároveň kousek od kulturního a společenského života.

Mazury kemp je malý rodinný kemp kousek od Mazurských jezer vhodný obzvlášť pro návštěvníky z Česka. Zde se totiž domluvíte perfektně česky.Pro svou polohu je kemp vhodný pro aktívní dovolenou na kolech nebo na vodě. Pro svřuj klid pak pro rodinnou dovolenou.
Kemp u svatého Urbana poskytuje návštěvníkům ubytování ve volné přírodě s kapacitou 30 míst pro umístění karavanů a 60 míst pro stanování o celkové ploše 8600 m2. Kemp je v provozu pouze během letní turistické sezóny, obvykle od května do října. Jedná se o nejvyšší standard kempu na Slovensku. Kemp je propojený s termálním koupalištěm Podhájska.